Hypotéka

V denšnej dobe je  bežné financovanie bývania, alebo investície do nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na trhu je množstvo finančných poradcov, sprostredkovateľov, ale aj bankových inštitúcii, ktoré sa predbiehajú  lákavými ponukami, online kalkulačkami a preťahovaním klienta z jednej inštitúcie do druhej s takzvanou najllepšou ponukou.

Počas realitnej praxe sme sa stretli s množstvom serióznych finančných poradcov, ale ešte s väčším množstvom zameraných výhradne na zisk a vlastný prospech. Ako realitní makléri sme pociťovali nevyhnutnosť poskytnúť našim klientom kvalitný hypotekárny servis, veď hypotéka je beh na dlhú trať, splácať sa bude niekoľko rokov a prvotne dobre vyzerajúca ponuka môže v budúcnosti znamenať stratu nemalých finančných prostriedkov. 

Nie raz sme počas svojej praxe zachraňovali kupujúceho aby neprišiel o zálohu, a v konečnom dôsledku aj o vysnívanú nehnuteľnosť, keď nastal problém finančný poradca dal od klienta ruky preč :(

A preto, ešte pred zložením rezervačnej zálohy zistíme finančnú bonitu klienta, vypracujeme serióznu ponuku výberom z niekoľkých bánk, nastavíme financovanie podľa  potrieb, ale hlavne podľa finančných možnosti klienta. 

Klient od nás dostáva kopletnú finančnú analýzu, možnosti a spôsob financovania, v prípade, že sa predstavy nestrenú s realitou a klient si v danej chvíli nemôže dovoliť kúpu nehnuteľnsti, ktorú si vybral, hľadáme iné riešenie, robíme finančný plán a nastavíme klienta na spôsob a možnosti financovania v čo najkratšej dobe. 

Tieto služby poskytujeme na vysokej prfesionálnej úrovni- vlastným finančným a hypotekárnym špecialistom, klient nemusí nikde behať, v pohodlí čaká na výsledok, bez zbytočného obiehania finančných domov a stresu.

Našim klientom vieme pomôcť aj s nevýhodnými spotrebnými úvermi a finančným leazingom, tieto služby sú u nás bezplatné, bez nutnosti viazanosti, alebo uzavretia iného finančného produktu, čo je v súčasnosti bežná prax finančných sprostredkovateľov :( 

Ak potrebujete  poradiť, plánujte kúpiť byt v blízkej budúcnosti a chcete zistiť ako na to- požiadajte o nezáväzné stretnutie a vyhodnotenie Vašich finančných možností, stačí jeden klik na logo a vyplnenie nášho kontaktného formuláru:) 

  

 

PARTNERI